Vajina Estetiği Ücreti

Günümüzde tıp dünyasının gelişmesiyle dış görünüşünden en ufak bir rahatsızlık hissedenlerin bu rahatsızlığı çözmesi için çözümler bulunmaktadır. Estetik ameliyatları gün geçtikçe ileri seviyelere ulaştığı için uzman doktorlar insan vücudunda istenilen değişikliği yapabilmektedir. Estetik ameliyatların önemli olanlarından biri de vajina estetiğidir. Yapılan bu estetik ameliyatı genital estetik alanında yapılmaktadır, kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı içinde yer kaplamaz. Bunun yanı sıra jinekologlarda bu konuda pek az bilgiye sahiptir.vajina estetiği yapımı, vajina estetiği yapım ücreti

Vajina estetiği önemi

Genital bölge ameliyatı sırasında yapılan uygulama son zamanlarda gelişmeler göstermiştir. İstediğiniz gibi genital bölgede gençleştirme, daraltma veya sıkılaştırma yapmak mümkündür. Lazer ile yapılan bu uygulamalar ile son derece iyi sonuçlar almak mümkün oluyor. Viveve vajinal radyofrekans ve Thermiva radyo aktif frekansları lazer uygulamaları ile istenildiği gibi vajina daraltması veya cinsel istekleri ve zevk tedavileri yapılmaktadır. Merak konusu olan vajina estetiğinin ücreti tahmin ettiğiniz kadar yüksek rakamlarda değil. Uygulama sırasında kullanılan lazer ile uygun fiyatlar ile uygulamaları yapabileceksiniz.

Genital estetik seçenekleri size uygun

Son zamanlarda karbondioksit lazer ile merak ettiğiniz genital estetikler şu şekilde olmaktadır:

Bu şekilde yapılan vajina estetiğinin ücreti de sizi zorlamayacak şekilde ayarlanan ayrıntılar şeklinde karşınıza çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir