Soul Hunters Künye, Notlar ve Gereksinimler

Android Oyun Soul Hunters

Android Rpg oyunu Soul Hunters tanıtımı ile karşınızdayız. Takım düzeninde android oyun arıyorsanız Soul Hunters tam size göresoul hunters, soul hunters oyunu, soul hunters android oyun

Oyun Yapımcısı : Lilith Mobile

Gereksinimler : Oyun’u oynayabilmek için minimum 3.2 ve üzerinde android işletim sistemi’ne ait bir cihazınızın olması gerekmektedir. Ayrıca cihaz içerisinde 477Mb bir boş hafıza alanına ihtiyaç bulunmaktadır.

Google Play Notları : Soul hunters kullanıcılarından 4,3 oy ortalamasına sahiptir.

Nedir? : Tek karakter kasmaktan sıkılanlar, farklı tarzda bir rpg oyunu arıyorlarsa, kesinlikle isteklerine karşılık bulabilecekleri bir sistemin içerisinde yer almış olacaklar. Zaman ve azim ile onlarca kahraman’ın sahibi olablir ve onları geliştirerek en güçlü oyuncu siz olabilirsiniz.

  Soul Hunters Nasıl Oynanır?

Soul hunters Gelişim Rehberi

Soul Hunters Kahraman Geliştirme skill, item gelişimine dayanmaktadır. Ayrıca gerekli itemleri pve ve pvp modları ile kazanabilirsiniz

Soul Hunters tek karakter gelişimi üzerine oyunlardan sıkılan Android Rpg severler için harika bir oyun tavsiyesi olma özelliğini taşımaktadır. Bir karakter gelişimine bağlı değilsiniz. Oynanışı kolay ve herkes tarafından kolaylık ile anlaşılabilir durumda bir oyun’dur. Belirli level aralıklarına ulaştığınızda farklı etkinlikler aktif edilerek, oyun içerisinde gelişiminizi daha hızlandırabilirsiniz.

Soul Hunters Başlangıç Haritası

Soul Hunters Genel Görünüm haritasından oyun içerisindeki tüm oyun modlarına ulaşabilirsiniz.

Soul hunters içerisinde kahramanlarımızın olduğunu söylemiştik. Bu gelişimleri yapmak için Altın, kahraman parçaları ve item parçalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Görev haritaları ve Dungeonlar ile bu parçalara kolaylık ile ulaşabilimektesiniz. Altın karşılığında ayrıca kahramanların skillerini güçlendirmektesiniz. İtem parçaları veya işinize yaramayan itemler, kahramanlarınıza giydirdiğiniz itemlerin seviyelerini yükseltirsiniz. Böylelikle Kahramanlar‘ınız bir sonraki gelişimlerinde daha fazla savaşma gücü elde etmiş olurlar. İtem kalite geliştirmelerini yapmadan kesinlikle kahraman gelişimini yapmayın.

Soul Hunters Görevler

Soul Hunters Görev Haritası ile yeni zırh, silah veya kahraman kazanırsınız.

Kahraman gelişimleri‘ni Fuse ile yapıyorsunuz. Ayrıca Kahramanlarınızın Star’ını bir üst seviye’ye geçirmek için zor olan harita içerisinde, kahraman parçaları‘nı toplamanız gerekmektedir. Star seviyesi için istenilen kahraman parçası da farklı sayıda olabilimektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir