Sıfır Araç Almanın Güzel Yanları

Neredeyse her erkeğin hayali olan araçlardan bir tanesine sonunda siz de sahip olacaksanız ve tercihinizi ikinci el yerine sıfır araçtan yana yapacaksanız bu yazımıza mutlaka bir göz atın. İkinci el araç almak ekonomik açıdan bakıldığında iyidir. Lakin ucuz etin yahnisi kaba olur derler. İkinci el araç alıp ekonomik bir atılımda bulunacağım dersiniz, ancak hiç ummadık anda ummadık bir yerinden aracınızda sorun meydana gelebilir. Böyle bir durumda ucuza kaçıp da aldığınız araç size daha pahalıya gelebilir. Oysa sıfır araç alıp tüm bu dertlerden kurtulabilirsiniz.  Sıfır araç almanın birçok farklı iyi yönü vardır. Bu farklı iyi yönlerden birkaçından sizlere bu yazımızda bahsetmek istiyoruz. İşte sıfır araç almanız sağlayacağı avantajlar. Sıfır aracın avantajları, sıfır araç satın alma, sıfır araç almanın iyi yanları

Garanti Kapsamı Önemli

Sıfır kilometre bir araç aldığınızda belirli bir yıl veya belirli bir kilometre zarfınca garanti hediye edilir. Bu garanti süresi içerisinde herhangi bir sorunun meydana gelmesi halinde ücretsiz olarak sıfır aracınız onarılır. Cebinizden onarım için para çıkmadığından canınız sıkılmaz. Üstelik garanti kapsamında yapılan onarımlar birebir orijinal parça ile yapılmaktadır.

İlk Kullanan Siz Olursunuz

Sıfır araç aldığınızda ilk kullanan siz olursunuz. Bu şu demektir, sizden önce aracı kullanan olmadığı için aracın arıza çıkartması riski çok düşüktür. İkinci el araçlarda kimin aracı kullandığı, nasıl kullandığı belli değildir, lakin sıfır araçlarda ilk sahibi olduğunuz için sizin aracınızı sizden başka kullanan yoktur.

Yıpranmamış, Orijinal Araç Sahibi Olursunuz

Daha önce sizden başkası kullanmadığı için yıpranmamış bir araç satın almış olursunuz. Böylece herhangi bir arıza durumu yaşamazsınız. Orijinal araç almış olursunuz, çünkü sıfır araçlar fabrikadan çıktığı haliyle satılır. Üzerindeki tüm parçalar orijinal üretim parçalarıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir