Schwarzkopf Bonacure Acil Kurtarma Bakım Kürü

Fazla kırılgan, donuk ve matlaşmış saçlarınız için çeşitli bakım ürünleri deneyip yeterli verimi alamadıysanız Schwarzkopf Bonacure bakım kürünü denemenizi öneririz. İlk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlayan Schwarzkopf Bonacure özellikle saçınızı renklendirmek için kullanılan kimyasallardan zarar görmüş saçlarınızın yeniden yapılanmasını yardımcı olur. Saç üzerine uygulanan kimyasal işlemler saçın içyapısının da zarar görmesine neden olabilir.  Bu sorunun çözümü için biyomekanik onarım teknolojisi ile geliştirilmiş Schwarzkopf Bonacure saçınızın içyapısında meydana gelen tahribatın onarılmasında üstün bir başarı gösteriyor. Schwarzkopf tarafından üretilen bu özel bakım kürü sayesinde saçlarınız eski canlılığına ve parlaklığına tekrar kavuşur. En önemlisi de yeniden esneklik kazanacağından kopmalara karşı da dayanıklı hale gelir ve böylece dökülme sorunu en aza indirgeniz. Benzeri bakım ürünlerine oranla %30 daha fazla başarı gösterdiği kanıtlanmış olan Schwarzkopf Bonacure bakım kürü sayesinde saçlarınıza derinlemesine bir bakım uygulayarak eski sağlığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Şebeke sularındaki PH dengesi saçlarımız için uygun değildir ve zamanla saçlarımızın yıpranmasına sebep olur. Özellikle hassas saçlar için bu yıpratıcı etki çok belirginleşir. Schwarzkopf Bonacure içeriğinde PH dengeleyici etken maddeler bulundurduğu için saçlarınızı şebeke suyunun yıpratıcı etkisinden de korumuş olur.acil kurtarma bakım kürü, bakım kürünün faydaları, bakım kürü kullanımı

Saçınızı şekillendirmek için kullandığınız kimyasallar zamanla saçın yapısını bozduğu için bu kimyasalları kullanmadığınızda saçlarınızın kontrolünü tamamen kaybetmeniz söz konusu olur. Asi ve söz dinlemeyen saçlarınızın yeniden sakinleşmesi için yapısındaki bozuklukların giderilmesi gerekir. Schwarzkopf Bonacure QCA bakım kompleksi sayesinde bu sorunun da üstesinden gelir.

Yıpranmış saçın en büyük problemlerinden biri nemini kaybetmesidir. Nemini kaybeden saç aynı zamanda esnekliğini de yitirir ve dolayısıyla çok çabuk kırılmaya başlar. Schwarzkopf Bonacure içeriğindeki PRO-Vitamin B5 sayesinde saçın nemini geri kazanmasını sağlar. PRO-Vitamin B5 nemlendirici bir katkı maddesi değildir. Saçın kendi doğal nemine kavuşabilmesi için destekleyici bir maddedir ve saçı kimyasal nemlendiricilerle nemlendirmekten çok daha sağlıklıdır. Schwarzkopf Bonacure nemli saça uygulandıktan sonra 5-10 dakika bekletilir ve ardından durulanır. Çok yıpranmış saçlar için Schwarzkopf Bonacure acil kurtarma şampuanını da kullanması önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir