Saç Ekiminde Estetik Görüntü

Estetik nedir? Herkes estetik yaptırabilir mi? Daha birçok soru var kafamızda. Önce yeşil, ya da mavi önlük giyersin. Sonra buz gibi sedye ile ameliyathaneye götürürler. Sen kimsin diye sorarlar sana. Secereni
sorarlarken, bir yandan da narkoz verirler. Sen konuşurken, bayıldığını sustuğunda anlarlar. Ve estetik ameliyatına başlarlar. Kesip biçerler. Bu işkence gibi gelen şeyleri, güzellik uğruna ben yapmazdım. Göze alamazdım. Yapmak isteyen varsa da, buyursun yapsın. Hani derler ya,’’Aman ben almayayım. Alana da
mani olmayayım.’’Bu kadar işkenceler, güzellik uğruna yapılır mı? Soruyorum size. Bir düşünün isterseniz. Yaptırmak için bir kere değil, defalarca düşünmek lazım. Yaptırmak isteyenler şuan varsa, ben caydırıcı olmayayım. Caydırıcı olmak istemem.

Saç ekimin günümüzde estetik cerrahinin en önemli dallarından biridir.Özelikle erkeler için hayati önem taşıyan bu estetik cerrahi operasyonlar sizde kalıcı bir görüntü kazanabilirsiniz.
Kellik insanlar için bir sorun halindedir bazen aynalara bakmak istemezsiniz giyinirsiniz ancak hep birşeyler eksik gibidir bu durumda biraz kendimize güvenimizi kaybeder asosyal bir duruma bürünürüz. Artık saç ekiminde gelinen noktayla kellik kesin bir çözüme kavuştu.Bu alanda uzmanlaşan hekim ve klinik sayısı her geçen gün artmaktadır.Saç ekiminde birey için çok saçı olsun düşüncesinden ziyade dogal görünüm ön planda olmalıdır. Bu hem kişinin gereksede yakınlarının yeni duruma daha kolay adapte olmasını sağlayacaktır. Saç ekimi yara ve yanık geçirmiş alanlarada uygulanır ancak bu alandaki ölü hücreler uygulamada başarısız sonuçlara yol açabilir.Ektirdiğiniz yeni saçlarınızı 6 ay gigi bir sürenin sonunda iki ker traş ettirmiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir