Macera Tutkunları İçin Hızlı ve Öfkeli 8

Macera tutkunlarının ve hız severlerinin en sevdiği serilerden biri olan Hızlı ve Öfkeli, yeni bölümleri ile de merakları üzerine çekiyor. Herkesin aklında yeni bölümde neler olacak sorusu dolandığı gibi filmin kadrosunda yapılan değişiklikler ve konularda merak edilen diğer alanlardan oluyor. 2017 yılının Nisan 14’ünde gösterime girmesi beklenen Hızlı ve Öfkeli 8 sinema çekimi izle, sinemaseverler tarafından da büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yönetmenlik koltuğunda F. GrayGray bulunan bu filmde diğer bölümlerde olduğu gibi büyük bir maceranın ve kapışmanın yaşanması bekleniyor. Henüz Hızlı ve Öfkeli 7 vizyona girmemişken bu film hakkında açıklamaların da geliyor olması filmi daha da çekici kılıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8’de Neler Olacak?

Hızlı ve Öfkeli 8 sinema çekimi izle, Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe dublaj izle, Hızlı ve Öfkeli 8 full hd izleHer bölümünde farklı bir macera ile karşılaştığımız Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filminde oyuncu katılımları ile birlikte oldukça geniş bir kurgu anlatılacak. Kurt Russel, ekibe yardımcı olan polislerden biri olarak Hızlı ve Öfkeli 7’de yer aldığı gibi Hızlı ve Öfkeli 8’de de yer alacak. Ayrıca filmin konusunun New York sokaklarında geçeceği de söylentiler arasında yer alıyor. 2016 yılında çekimlerine başlanan Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe dublaj izle için yönetmen koltuğunda oturan James Wan’da yerini başka bir yönetmene bıraktı. Dünya üzerinde en fazla izlenen filmler arasında yer alan Hızlı ve Öfkeli hakkında daha fazla bilgi almak adına oyunculara da çeşitli sorular yöneltiliyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 Büyük Bir Yarış!

Hızlı ve Öfkeli 8 full hd izle seçeneği ile birlikte sizler için sayfamızda bulunacaktır. Bu filmle ilgili olarak oyunculardan olan VinDiesel’in Instagram hesabı üzerinden paylaştığı resim filmin ilk görseli oldu. Yine büyük bir macera ile karşı karşıya kalacak olan ekibin artık bir polisin de yardımı ile farklı bir hayata merhaba diyeceği yeni seri de nefesler tutulacak. Türkiye üzerinde de en fazla izlenen yabancı filmlerden olan Hızlı ve Öfkeli’nin 6. ve 7. serisinde yakaladığı başarıyı devam ettirmesi bekleniyor. Film hakkında çeşitli açıklamalar yapılmaya başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir