Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı

Kepçe kulak ameliyatı, günümüzde çok fazla tercih edilen ve kulaklarından rahatsız olan birçok kişiyi normal kulaklara kavuşturan operasyonlardır. Cerrahlar tarafından yapılan bu uygulama kısa süren ve kolay bir uygulamadır.kepçe kulak, kepçe kulak ameliyatı yapımı, kepçe kulak tedavisi

Kepçe kulak, doğuştan itibaren olan ve yatma pozisyonları ile hiçbir alakası olmayan bir sorundur. Bazı kişiler çocuklarının kulaklarını düzeltmek ve normale döndürmek için sargı ile sarmakta yâda kulaklarının üzerine yatır maktalardır. Fakat bunların hiçbir kulakları düzeltmeye yaramayan uygulamalardır. Bazı kişilerin kulakları hem olduğundan büyük hem de dışa açıktır. Bu da sürekli yüz bölgesinde göze çarpmalarını ve bakan kişi tarafından hemen algılanmalarını sağlamaktadır. Kolay olarak karşıdan algılanması kişilerin moralini çok bozan ve istemedikleri bir durumdur. Artık kalıcı olarak çözümleri bulunmaktadır. Kepçe kulak ameliyatları ile hasta kısa süre de normal kulaklara kavuşabilir ve estetik açıdan normale dönebilir. Fiyatları her kurum ve ya doktora göre değişse de genelde 1500 ile 3000 TL arasında değişmektedir. Normal standart bir fiyat politikası olmadığı için doktoruna göre farklılık gösterebilmektedir. Bu ameliyat sonrasında hasta bir hafta içinde normale dönecek ve sargılarından kurtulacaktır. Sadece ameliyat sonrasında hafif bir ağrı çekebilir ama daha sonra ağrı genelde görülmez. Kulağın görünmeyen yeri arkasına doğru dikiş atılarak toplanan kulaklar kişileri görsel açıdan çok mutlu eden uygulamalardır. Bu ameliyatlar çoğu hastanede birçok kbb uzmanı tarafından kolayca yapılabilmektedir. Hekimin önerileri de göz önüne alınarak ameliyatın yapılıp yapılmamasına karar verilir.

Kepçe kulak ameliyatı olan hastalar da fiziksel düzelme olduğu gibi ruhsal olarak da bir düzelme sağlanmaktadır. Bu durum yüzünden ciddi olarak etkilenen kişiler bulunmaktadır. Ameliyat ile narkozlu ve ya lokal narkozlu olarak bu ameliyatı olabilirsiniz. Bu sayede aynalar ile barışacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir