Karın Germe Fiyatları 2019

Karın germe ameliyatları sırasında kabaca göbek deliğiyle sezaryen kesisi arasındaki segment vücuttan uzaklaştırılmaktadır. Hamilelik ya da sık kilo alıp verme sonrasında meydana gelen gevşeklik görüntüsü karın ön duvarı kasları kruvaze tarzda katlanarak daha sıkı ve düz bir hale getirilmektedir. Ameliyat sırasında fazla sarkan deri kısmı vücuttan uzaklaştırılarak daha sonra üstteki deri segmenti germe işlemi uygulamasıyla aşağıya alınmaktadır. Göbek deliği anatomik olarak olması gereken yere açılır. Karın germe ameliyatları sırasında sıklıkla liposuction uygulaması da yapılmaktadır. Bu işlemle birlikte daha düzgün bir vücut şekillendirme işlemi gerçekleştirilmektedir. Karın germeyle birlikte liposuction ameliyatları sonrasında hedeflenen sporcu karın görünümü elde edilmesidir.karın germe fiyatları, karın nasıl gerilir, karın germe operasyonu

İzsiz Karın Germe Ameliyatları

Karın germe ameliyatları için iz kalma sorunu neredeyse yoktur. Bu konuda yüksek başarı yakalanmaktadır. Ameliyatlar sonrasında iz takibi yapılmasıyla birlikte süreçten 6 ay sonrasında izlere yapılan küçük müdahalelerle izler belli belirsiz hale getirilmektedir. Neşter ile yapılan kesiler olması nedeniyle iz kalma riski bulunmaktadır ancak izlerin giderilmesinde başarı büyüktür. Karın germe fiyatları 2019 yılı için farklılık göstermektedir.

Karın Germe Ameliyatı Sonrasında Bakım

Karın germe ameliyatlarında kendinden eriyen dikişler kullanılmaktadır. Bu dikişlerin ameliyat sonrasında aldırılması gerekmemektedir. Ameliyat sonrasında ise tam dik durmak yerine hafif eğimli durulması ile karın bölgesinin aşırı gerilmesini engellemektedir. Ameliyattan ortalama 2 hafta sonra ise günlük aktiviteler rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve karın germe fiyatları 2019 hakkında bilgi almak için mutlaka bir kliniğe başvurulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir