Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Göğüs büyütme yöntemlerinde en etkili yöntem protez yöntemidir. Protezin birçok çeşidi bulunmaktadır. Kişi kendine uygun protezi tercih ederek kendi göğsünü istediği şekle sokabilir. Bahçelievler göğüs estetiği merkezi tüm protezleri kendi bünyesinde bulundurduğundan dolayı en kaliteli hizmeti vermektedir. Bayanların istediği göğüse sahip olmaları kısa süre içerisinde tamamlanır ve protez işlemleri kullanılmaktadır. Protezler dik, dolgun ve küçük olarak bilinmektedir. Dik olanların alt kısmı biraz daha havaya kalkık olduğundan dolayı sarkık göğüslere takılan bir protezdir. Dolgun ise göğüsü tamamen büyütmek amacıyla kullanılmaktadır. Yuvarlak protezler ise göğüsün her yerini dolduracak şekilde uygulamaktadır. Göğüsünü çok büyütmek isteyen kişiler yuvarlak protezi seçmektedir. Yuvarlak protezlerde dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise protezin fazla büyük olmamasıdır.göğüs büyütme teknikleri, göğüs büyütme yöntemleri, göğüs nasıl büyütülür

Göğüs Büyütme İşleminde Kullanılan Protez Çeşitleri Nelerdir?

 Göğüsün şekil alması için en çok kullanılan ve en çok bilinen protez çeşidi yuvarlak olandır. Yuvarlak olan çeşitler göğüsün tamamen büyütülmesi için kullanılmaktadır. Şekillendirmek için de dolgulu ve üst dolgulu protezler kullanılmaktadır. Şişli göğüs estetiği bir çok protez çeşidini bayanlara sunmaktadır. Göğüs yapısını tamamen değiştirmek isteyen kişiler mutlaka protez yönteminde faydalanmalıdır. Çünkü bu yöntem en sağlıklı yöntem olarak bilinmekte ve tüm uzmanların bu yöntemi tavsiye edildiği bilinmektedir. Bahçelievler göğüs estetiği yapmak isteyen kişiler kalıcı bir çözüme ulaşır ve göğüslerinde büyük değişimler meydana gelmektedir.

 Göğüs Şekillendirmek İçin Hangi Protezler Kullanılır?

 Göğüs yapısının şekillenmesi için anatomik protez çeşitleri kullanılmaktadır. Anatomik protez çeşitleri göğüsleri dikleştirmek veya şekil vermek için kullanılan çeşitler arasında yer almaktadır. Örneğin göğüslerini sarkık hisseden kişiler anatomik protezleri yaparak kendi vücut yapısına uygun bir göğüs şekillendirmesi yapmış olur. Şişli göğüs estetiği merkezleri tüm anatomik çeşitleri bayanların göğüslerini şekillendirmesi için protez çeşitleri arasına koymuştur. Protez çeşitleri arasında göğüslerin sarkmaması için göğüs estetiği uzmanları bu konuda farklı yöntemleri de ortaya koymuştur. Küçültme işlemleriyle birlikte bir kaç işlemi bir araya getirerek kişinin daha yuvarlak ve daha dik bir göğüs yapısına sahip olması sağlanmaktadır. Göğüs estetiğinin yapılması için kişinin herhangi bir alerjisi olmaması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir