Doğa Sporları İle Unutulmaz Hafta Sonu Organizasyonları

İnsanlar artık işten eve evden işe ve hafta sonlarında yaptıkları kapalı mekân gezilerinin yerine daha heyecanlı daha eğlenceli aktiviteleri tercih ediyor. Özellikle kendilerini özgür hissettikleri açık hava ortamlarında sunulan paintball aktiviteleri bu arayışta olanların tam istedikleri bir ortamda sunuluyor. Savaş, macera, aksiyon, eğlence doğal bir ortamda sevdiklerinizle bir arada olma olanağı sunan doğa sporlarına hafta sonlarında, hafta içlerinde veya akşamları katılmanız mümkün. Bu oyunu oynamak için herhangi bir eğitim almanıza gerek yok. İsteyen herkesin oynayabileceği son derece keyifli bir oyun olduğundan emin olabilirsiniz. Hatta bu oyuna amatör olarak başlayan birçok kişi kendisini bu konuda profesyonelleştirerek turnuvalara katılmıştır. Biraz hızlı düşünme, hızlı hareket ve dayanıklılık bu oyunu oynamak için yeterlidir. Hiçbir güvenlik sorunu yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Oyunda kullanılacak savaş silahlarından mekâna kadar her şey tamamı ile güvenlik standartlarına uygundur.paintball, paintball oynama, paintball oyun kuralları

Hem Spor Hem Eğlence

Spor yapmaya fırsat bulamayanlar için de paintball hafta sonlarında doğanın içinde spor yapabilme olanağı sunuyor. Hareketin dolu dolu yaşandığı oyun aynı zamanda boş geçirilen zamanı sosyal bir ortamda sevdiklerinizle geçirmenizi sağlayacaktır. Belki yoğun iş ve hayat telaşında arkadaşlarınızla, ailenizle veya dostlarınızla birlikte olmaya vaktiniz olmuyor. İşte size fırsat. Takımınızı kurun ve hep birlikte kıyasıya bir savaşı ve macerayı en gerçekçi hali ile yaşayın. Geniş arazide açık havada her türlü savaş detayı senaryoya uygun olarak tasarlanmış mekânda gerçekten unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Paintball İstanbul amatör ve profesyonel oyunculara haftanın her günü bu sporu yaşama olanağı sunuyor. Türkiye’nin birçok iline hızlı bir şekilde yayılan ve özellikle gençler tarafından büyük bir ilgi gören oyun İstanbul’da ciddi bir şekilde benimsenmiş durumda. Arazi koşullarının uygun olması, doğal güzellikleri de bu konuda son derece etkili rol oynamaktadır. Rezervasyonlarınızı online olarak yaptırmanız ise size ekstra bir kolaylık sağlayacaktır. 1,5 saat süren oyunun ardından hemen dönmek zorunda değilsiniz. Kalıp güzel bir mağla keyfi veya piknik yapabilirsiniz. Ardından güzel bir gezinti ve çay keyfi de bu günü sizin için son derece keyifli hale getirecektir. İşletmeler bu konuda da mükemmel bir ortamda tam teşekkül hizmet vermektedir.

Hazır Savaş Senaryoları İle En Gerçekçi Oyun Ortamı

Senaryolar daha önceden hazırlanmıştır. Oyunculara oyundan yarım saat önce senaryo ve içerik detaylı olarak anlatılır. Aslında bu süre içinde gerekli güvenlik eğitimleri de verilmiş olur. Bu bilgiler hakemler tarafından verilir ve oyun içinde bu kurallara uymaları gerektiği oyunculara ifade edilir. Oyun içinde kurallar ihlal edilirse oyuncular ceza alır veya oyundan çıkarılır. Özellikle karşı takımla fiziksel temasa geçmek ve zarar verici hareket yapmak kesinlikle yasaktır. Bunun dışında amatör oyuncular için belirlenen kurallar biraz daha fazladır. Özellikle karşı takım oyuncularına 5 metreyi geçmeden oyunu oynamaları gerekir. Hem kaliteli hem de eğlenceli bir ortamda paintball oynamak kadar uygun paintball fiyatları ile ekstra memnun kalırsınız. Kullandığınız tüm aksesuarlar ve giydiğiniz kıyafetler bu fiyatlara dahildir. Takımınızı belirleyip kaç kişi oynayacağınızı rezervasyonda bildiriyorsunuz. Oyun esnasında ekstra mermi almak istediğinizde ekstra ücret ödüyorsunuz. Aslında 1,5 saat sürecek oyun boyunca size yetecek kadar merminiz işletme tarafından veriliyor. Evden ekstra bir şey götürmenize de gerek yok. İsterseniz terleme veya kıyafetlerinizin kirlenme olasılığına karşı yedek kıyafet ve spor ayakkabı götürebilir ve oyun sonrası diğer gezi ve aktiviteler için rahat kıyafetlerle güne devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir