2017 Trend Tüylü Paltolar

Son yılın yükselenleri arasında yer alan tüylü paltolar, 2017 yılında pek çok farklı kombin ile bayanların gözdesi halinde geldi. Birbirinden şık tasarımları ve renk çeşitleri ile farklı parçalar ile kombine edilmesi mümkün olan paltolar, elbette ki yine aynı renk tonlarına ya da farklı tasarımlara sahip olan çantalar ile de uyum içerisinde. Sizlere bu yazımızda, 2017 trend tüylü paltolar hakkında bilgiler vermek gerekirse, şunlara yer vermemiz mümkündür.2017 tüylü palto, yeni trend tüylü paltolar, 2017 trendi tüylü paltolar

Peluş palto modelleri

Elbette ki hayvan severler için de mükemmel tasarıma sahip olan bu tasarımlar, yapay olarak elde edilmektedir. Peluş palto olarak bilinirken, yapay tüylerden üretilmesi de kişilerin gönlüne su serpiyor. İçerisinde farklı renk tonları bulunan bir modele göz atmak isterseniz, pembe, siyah ve bordo renklerinin bir arada kullanıldığı, kalça hizasında kesim detaylarına sahip olan bu model oldukça şık ve modern görünmenizde yardımcı oluyor. Beraberinde kullanacağınız siyah deri ve zincir detaylı bir çanta, yine siyah uzun bilekli ayakkabılarınız ile oldukça güzel bir kombin olabilir. Altında kullanacağınız pudra rengi bir pantolon şık görünmenizde destekçi olurken, gri kırçıllı bir açık yaka bir kıyafet sizlere yardımcı olabilir.

Siyah tüylü paltolar

Yine 2017’ nin en çok tercih edilen bir palto modeli olurken, tüylerinin şıklığı siyahın en güzel tonları ile birleştirilmiş olabilir. Düğme detayları pek göze çarpmasa da, aksesuar ve görünüm amaçlı yine düğmeli tasarımlara rastlamakta mümkündür. Siyah ojeleriniz ve mat siyah bir çanta ile en güzel kombineleri oluştururken, içerisinde kullanacağınız timsah derisi desenli bir elbise de siyahın tüm asaletini ortaya koyabilir. Fakat dikkat etmeniz gerekiyor ki, tercih edilecek siyah tonlarının aynı olmasından kaçınmak önemlidir. Böylelikle kullanılacak parçaların kendini daha iyi göstermesi sağlanabilir.

Tüylü Teddy paltolar

Yukarıda bahsedilen parçalardan biraz daha farklı tasarıma sahip olan tüylü teddy paltolar, şıklık ve modernliği bir arada tutuyor. Yine kısa ve uzun kesim detayları ile şekillendirilmiş olurken, farklı renk tonlarından seçim yapabilmeniz mümkündür. Daha çok kış ayları için tercih edilen bu modeller, sonbahar- kış kreasyonları arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir