Senaryonu Kendin Belirle Takımı Yönet

Paintball oyununda önemli olan öncelikle takımını kurabileceğin güvenilir adamları bulmaktır. Aslında ne kadar heyecanlı ve eğlenceli bir oyun olsa da oyundaki amaç kazanmaktır. Kazanmaya motive olmuş kişilerin rengi bellidir. Her iki tarafta farklı renkler ile belirlenecektir. Karşı takımın vurduğu adamı bilmek için bu renklere ihtiyaç vardır. Takım çalışması ile tamamlanacak oyun için takım kurucusunun belirlediği senaryo gözden geçirilmelidir. Film senaryoları gibi kurgulanan bu oyun gittikçe ilginçleşen sahneleri ile sizi içine çekecektir. Oyun içinde bayrak ve kale korunması yapılabilir, rehine alınabilir. paintball oyunu, paintball oynama, paintball oyun kurallarıOyunda istediğiniz silah teçhizatı ile birlikte oyuna katılabilirsiniz. Kalabalık gruplar olabileceği gibi küçük gruplar ile de oyuna başlanmaktadır. Her oyun için kesinlikle olması gereken bir hakem vardır. Kendiniz seçebilir ya da kiralayabilirsiniz. Yalnız bu hakemin oyun hakkında bilgisi olması ve kuralları gereği gibi yerine getirmesi gerekir. Oyunun tadını alabilmeniz için hakem tarafsız olmalıdır. . Kişiler oyun sırasında birbirlerine çok yaklaşılması engellemek için belirli bir aralık verilmiştir. Hakeminiz bu aralığı ihlal ettiğinizde sizi oyundan çıkarma hakkına sahiptir. Genellikle yedi metre olarak tayin edilen bu aralık platformlar içinde farklı değerlendirilebilmektedir. Kendiniz tekrar tanıyacağınız ve oyun oynamayı ne kadar özlediğiniz fark edeceğiniz oyun platformları özenle hazırlanmaktadır. Kaçış yerleri, saklanma koşulları, hedef odaklı olarak oyunlar içinde hareket kabiliyetinizi ve düşünce gücünüzü arttırarak deşarj olmanıza yardımcı olacaktır. Enerjinizi saklayın ve oyuna hazır olun.

Saha Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Saha içinde kaleler, saklanma yerleri, siperler kullanılmaktadır. Ormanlık bir araziye ayılmış olarak yapılan oyunlarda zeminin uygun olması gerekir. Yaralanmalara ve tehlikeli olacak durumlara mahal verecek ortamlar seçilmemelidir. Eğlenmek için gelinilen bu saha içinde herkesin kendi koruması olması gerekirken aynı zamanda zemininde düz olması uygun olacaktır. Oyun aralarında yeme ve içme gereksinimlerini giderebilmek için uygun piknik alanları olması daha çok oyuncu kitlesinin gelmesini sağlayacaktır. Paintball İstanbul ile aradığınız bütün imkânları bulabilirsiniz. Bütün arkadaşlarınızı ağırlayabileceğiniz ve mükemmel bir hafta sonu geçirebileceğiniz bu yeri tanımalısınız. Oyunlar içinde farklı oyunların seçilmesi saha içinde değişikliğe sebep olmaz. Oyuncularınıza size verilen kulübeler içinde toplanarak taktik verebilir ve görev yerlerini değiştirebilirsiniz. Kişiler birbirlerine temas etmeden oynanan bir oyun olacağından fiziksel zararlar ortaya çıkmaz

Risk Almayı Sevenler İçin En Uygun Fiyatlar

Paintball fiyatları kullanılan malzemeye ve takımdaki kişi sayısına göre değişmektedir. Tam korumalı bir oyun için istediğiniz araçları kullanma şansınız olacak. Her oyun sahası içinde mutlaka olması gereken korumalı kıyafetler eldiveninden maskesine kadar bulunmalıdır. Topların yakabileceği teninizi kapatmak için her tarafınızın kapalı ve kalın giysiler ile örtülmesi şarttır.  Tehlikeli olmayan ancak direk vücut ile temas ettiğinde acıtabilecek renkli toplar kıyafetleriniz sayesinde acı duymamanıza yardımcı olacaktır. Uygun bedenlerde buluna yelek ve tulumlar herkese uyabilecek kasklar ile tamamlanmaktadır.  Risk her zaman heyecanı da beraberinde getirecektir. Ödeyeceğiniz fiyatlar ile riskleri ortadan kaldırabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Farklı paketler ile de sunulabilecek fiyat etiketleri sizin için daha tasarruflu olabilir. Kendinizi gerçek bir çekişmenin içinde bulmak istiyorsanız hiç düşünmeyin. Yaşınız ve cinsiyetiniz ne olursa olsun sizin için tasarlanmış harika bir oyun var. Gündüz oynanabilen oyunlarda daha uygun fiyatlar sunulurken gece oyunlarında bu fiyatlar ikiye katlanabilir. Bu oyunlarda belirli süre tutulması fiyat dâhilindedir. Fiyatlar dışında tutulan yedek kıyafetler ve spor ayakkabı kullanımı firmalarca temin edilecektir. Başlangıçta sunulan hediye mermilerinizi de almayı sakın unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir