Nashi Argan Yağı

Son zamanlarda olağanüstü bir çıkış yapan argan yağı pahalı fiyatı ile cep yakmasına rağmen gün geçtikçe daha fazla tüketiliyor. Peki argan yağının sıra sürede bu kadar popüler olmasının asıl sebebi ne? Yani Nashi argan yağı niçin kullanılıyor?nashi argan yağı, argan yağının faydaları, landoll nashi argan yağı

Saçlarınız argan yağı ile daha sağlıklı

Argan yağının faydaları birden fazla. Yani tek bir problemle değil birçok problemle ilgileniyor diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse argan yağı kullanıldığında mat ve cansız saçlar canlanıyor, güçleniyor ve parlaklık kazanıyor. Bunun haricinde ince telli saçlarda kullanıldığında hacim kazandırıyor. Kalın telli saçların birbirine dolaşmasına engel oluyor. Tüm saç tipleri için uygundur ve hemen hemen her türlü saç problemine tedavi amaçlı kullanılabilmektedir. Üretimi oldukça zahmetli bir yağ olmasının bir gereği olarak pahalıdır fakat saçlarınızın daha gür, daha sağlıklı olmasını istiyorsanız Nashi argan yağı sizler için biçilmiş kaftan. Peki bu yağ nasıl kullanılıyor?

Kullanım ve dikkat edilmesi gereken husus;

Argan yağının kullanımı ile ilgili söylenen tek bilgi az miktarda kullanmanız gerektiğidir. Ürün ıslak saça uygulanmaktadır. Fındık büyüklüğünde argan yağını saçınıza sürdükten sonra tarak yardımı ile tüm saç tellerine dağıtmanız faydalı olacaktır. Ürünü kullandıktan sonra saçlarınızı durulamayınız. Dikkat edilmesi gereken nokta olarak ürün miktarı şiddetle uyarılıyor. Argan yağı çok yoğun bir yağ olduğu için fazla miktarda kullanım ağır zaiyatlara sebebiyet verebilir, kötü sonuçlar doğurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir