Meme Estetiğini Yaptırmak Kolay mı?

Günümüzde bayanların tercih ettiği estetik işlemleri arasında, göğüs estetikleri yer almaktadır. Elbette ki bazı bayanlarımız farklı sebeplere bağlı olarak göğüs ölçülerinden ya da şekillerinden memnun kalmamaktadır. Bu şikâyetlerini ise devlet ya da özel kuruluşlara başvuru yaparak iletirken, göğüs modelleri hakkında da bu merkezlerden bilgi sahibi olabilmeleri mümkündür. Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ve doktorlar tarafından da uygun görülen hyalüronik asit, göğüs estetikleri için dolgu malzemesi olarak kullanılmaktadır. Uygulanışı kolay ve iyileşme süreci oldukça iyidir. Bundan dolayı en kolay estetik işlemleri arasında yer almasından dolayı bir hayli fazla tercih ediliyor. Yine sizlerde bu yöntemi, meme estetiği merkezleri dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. Fakat kalıcı bir etki istiyorsanız, cerrahi müdahale hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor.Meme estetiği yaptırmak, meme estetiği nasıl yapılır, meme estetiği ile istenilen görünüm elde edilir mi

Kalıcı göğüs estetiği zor mu?

Yukarıda kısmen de olsa sizleri sorunlardan kurtaran bir yöntemden bahsetmiştik. Fakat yukarıda yer alan yöntem, birkaç yıl sonra tekrar yenilenmesi gerekebilmektedir. Eğer ki sizlere bu yöntem mantıklı gelmiyor ve kalıcı etkilerden faydalanmak istiyorsanız, protez yöntemi ile göğüs silikonlarından destek alabilirsiniz. Göğüs protez yöntemi ile estetik yapıldığında, yıllarca artık dildiğiniz göğüs hacimleri ile boy gösterebilir, istediğiniz bir şekle sahip olabilirsiniz. Tabi ki bu durumda, meme estetiği merkezi dahilinde iki tip protez modeli uygulanmaktadır. Bunun hakkında da detaylı bilgilere, tercih ettiğiniz estetik merkezi dahilinde ulaşabilirsiniz.

Nasıl uygulanıyor?

Protez uygulama hakkında bazı bilgiler vermek gerekirse; meme estetiği kapsamında şu şekilde yapılmaktadır. Göğüs büyütme işlemleri için kullanılan protezler amaca, istenilene ve vücuda uygun bir şekilde önceden planlanarak tercih edilir. Daha sonra ameliyata hazırlık süreci başlatılarak, anestezi uygulanarak, cerrahi müdahale için hazır bir şekilde işlem gerçekleştirilerek hijyenik ortama hasta alınır. Gerekli hazırlıklar ile birlikte protezler, 3 farklı yerden yerleştirilebilir. Bunlar; meme başı alt kenarı, koltuk altı, meme alt kenar çizgisi olarak belirlenebilir. Duruma göre bu bölgelerin her hangi birinden belirlenen miktar kesilerek, protez yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Daha sonrasında ise dikişler atılarak işlemler tamamlanır. Elbette ki bu bilgiler sadece genel anlatım ile sizlere sunulmuştur. Detaylı bilgilere uzman doktorlar tarafından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir