Likit Mat Ruj Önemi

Özgün bir sitil veya uygun bir trend arayan her bayan için, sonbahar ve kış, ilkbahar ve yaz mevsimlerine göre; akşam ve sabah kullanacağınız mekanlara göre ürün yelpazesi ve kullanım yerleri çoğu kadının kafasını karıştırıyor. Mükemmel tarafı ise kullanım yerlerini bildikten sonra dudaklara sürülen basit bir ruj bile yüze muhteşem ve canlı bir görünüm kazandırır yeter ki nerede kullanacağımızı bilelim. Likit mat ruj önemi resmi kurulumlarda ve çalışma alanlarında renk seçimi önemini korur; bu gibi ortamlarda doğru rengi kullanmak çok önemli. ‘’Ne gibi önemi var?’’ derseniz şöyle söylememe izin verin: ‘’Bir akşam vakti, güzel bir restoranda otururken makyaj tazelemeye gider ve mat kırmızı toprak tonlarında bir ruj sürersiniz.likit mat ruj, mat rujlar hakkında bilinmesi gerekenler, likit mat ruj kullanımı Bunu asla gündüz vakti denemeye kalkmayın tabi hüsranla sonuçlanmasını istiyorsanız başka. ‘’ Üzerine basarak söylemeye çalıştığım şey kesinlikle diretmek değil, sonuçta bu bir zevk meselesi. Fakat doğru yerlerde doğru renkleri kullanarak günü kurtarabilir, loş ay ışığını kullanarak renklerin iki kat daha doğal gözükmesini sağlayabilirsiniz. Rengi nötralize etmek ve vurgulayıcı dokunuşlar yapay bir görünümden kurtulun. Kurumuş dudakların kâbusu olan pudralı mat bir ruj ve likit katkılı mat olanının arasında ki fark likit ’in dudakları çok daha nemli tutmasıyla alakalı. İşte bu noktada likit mat ruj önemi ortaya çıkıyor. Herkese göre bir, ‘’Kırmızı’’ vardır; önemli olan bunu nerede kullanacağınız. Likit ruj ise bir kurtarıcı görevi görebilir. Pudralı ve mat kırmızı bir ruj her yer için uygun olmasa da likit çoğu yerlerde kullanılabilir. Özellikle siyah ve pastel tonları en çok tutulanları. Sonuçta 8 farklı likit mat rujla makyajını tamamlayarak popüler trendini yakalayabilirsin. İşte o çok tutulanlar!

1 – MATTE ME IN BIRTHDAY SUIT

İkinci bir kat daha istemeden, kolay uygulama ile taşırmadan kullanım garantisi vermekte. Gün içerisinde saatlerce kalıcı bir etki ile gözlerinizle uyumlu, doğal ve büyüleyici bir görünüm sunar.

2 –  M.A.C: PRO LONGWEAR LIPCOLOUR

2 adımda kolayca uygulanabilen Longwear, özel formüle edilmiş renk fırçalarını esas alır. Çevirerek açın, temiz bir dış güzellik için kullanın. Yumuşak ve konforlu, tabii… İçeceklerinizi yudumlarken bardaklara bulaştırmadan, yemek yemek için konforlu; Yumuşak bir öpücük için tüy kadar hafif olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir