Davines Love

Kişisel bakım ürünlerinde dev markalardan biri olan davines firmasının serilerinden biri olan love serisini tanıtacağız. İtalya da ki araştırma merkezinde inceleme ve araştırmalar ile saç bakım ürünü ve şampuanları kategorisinde üretimleri yapılmaktadır. Love serisinde bir çok farklı ürün bulunmaktadır. Bunlar;davines saç bakım, davines love ile saç bakım, davines love şampuan

  • Love / shampoo
  • Love curl / shampoo
  • Love / conditioner
  • Love / curl cream
  • Love / haır smoother

Love shampoo

Banyodan sonra saçların kabarıklaşması herkes de olan bir durumdur. Hele uzun saçlı olanlarda bu daha belirgin olur. Love shampoo kabarık ve sert saçlardan kurtulmak için üretilmiş bir şampuandır. Banyo sırasında saçımızı ıslattıktan sonra hafifçe masaj yaparak hem saç temizleme hemde bakım ürünü bir arada şekilde kullanılır. İçeriğinde bulunan e vitamini ve minuta zeytini özü ile saçlar beslenir canlanır ve daha sağlıklı hale gelir.

Love curl shampo

Kıvırcık veya dalgalı saç modellerini düzeltmek için kullanılabilecek bir şampuan türüdür. Banyo sırasında saça uygulanarak saç düzleşmeye başlayana kadar tekrar tekrar uygulanması öneriliyor. İçerisinde B ve E vitamini, doymamış yağ, magnezyum, demir, potasyum, bakır ve daha bazı bitki özleri bulunmakta. Saçı beslemesinin yanı sıra kıvırcıklığı ve dalgayı düzleştirip saçı canlı tutuyor.

Love conditioner

Banyo yaptıktan sonraki kabarıklığı gidermek için kullanılan davines love saç kremidir. Kabarık olan saçı düzleştirir ve rengini canlandırır. Love şampuanını kullandıktan sonra havluyla kurutulmuş saça uygulanıp bir kaç dakika bekletmek yeter. İçeriğinde yoğun derecede polifenol bulundurmakla beraber E vitamini ve minuta zeytini özü bulundurur. Hafif yağ ve ince meyve kokularınında eklenmesiyle saça hoş bir koku bırakır.

Love curl cream

Saçlarda yapılan buklelerin daha belirginleşip canlı ve göze çarpan bukleler olması için uygulanan davines lovesaç kremidir. Love saç kreminin ardından kurulanan saçlara uygulanır ve saç bukleleştilir. Love curl şampuanının içeriğinin neredeyse aynısı kıllanılmış durulamadan kullanımı için bazı kimyasallar eklenmiş.

Love hair smoother

kıvırcık ve kabarık saçların durulama geriktirmeden düzleşmesi ve canlı güzel görünümü için kullanılır. İçeriğinde hafif yağ, polifenol ve zeytin özü bulundurur.

love saç bakım serisi şampuanların yanında üretilen saç bakım kremleri ile saçı canlandırıp istenen şekle getirmek için üretilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir